Kelime Oyunu Word Challenge Online Çıktı!

Kelime Oyunu Word Challenge Online Çıktı!

Son zamanlarda kelime oyunlarına ilgi oldukça arttı. İnsanlar artık eğlenirken öğrenebiliyor, aynı zaman tatlı rekabetlere girip arkadaşlarıyla veya tanımadıkları kişilerle bilgi ölçebiliyorlar.

Tam bu noktada bizim ilgimizi çekmeyi başaran harika yeni bir oyun ile karşılaştık. Tamamen Türk gençleri tarafından geliştirilen online kelime oyunu Word Challenge dünya piyasasına sunuldu.

Geliştirme işlemi Eflatun Yazılım tarafından yapılan online kelime oyunu Google Play Store ve Apple Appstore uygulama marketlerinde yerini aldı, indirebilirsiniz.

Eflatun Yazılım ve Oyun Stüdyosu daha önce oyun piyasasında Karagöz-Hacivat temalı Alfabetik Karagöz kelime oyunu ile epey bir ses getirmişti. Şimdilerde yeni oyunları olan Word Challenge Online ile zeka oyunları piyasasını sallamayı hedefliyorlar.

Çok ciddi başarılar elde eden Alfabetik Karagöz offline kelime oyunu marketlerde harika ilgi görmüş, hatta Editörün Beğendikleri Kategorisine ve ayın en iyileri listesine girmeyi başarmıştı. Eflatun Yazılım şimdi çıtayı biraz daha yükseltti ve online oynanabilen Word Challenge ile zirve yarışını sürdürmeyi planlıyor.

yerli-oyun-word-challenge11

Oyun, rastgele gelen harflerden anlamlı kelimeler bulmayı hedef olarak oyunculara sunuyor. Ancak bu sefer oyun meydan okuma yani challenge şeklinde.. Oyunu oynamak için mail adresinizle kayıt olabilir, facebook hesabınızla giriş yapabilir veya misafir oyuncu modunda giriş yapabilirsiniz.

Rakibinizi rastgele belirleyebiliyor ya da kullanıcı adını bildiğiniz bir oyuncu varsa direkt ona bir oyun davetiyesi gönderebiliyorsunuz. Oyun hedefe ilk ulaşanı kazanmış sayıyor, rakibinizden önce hedefe ulaşmak için ne kadar uzun kelimeler bulursanız o kadar iyi.

Word Challenge Online kelime oyununda hamle yapmak için herhangi bir süre kısıtlaması yok. Mevcut açılmış oyunlarınızı bir listede görebiliyor ve sıranız geldiğinde hamlenizi yapıp rakibinizin hamle yapmasını bekliyorsunuz. Birden fazla oyunu aynı anda açabiliyor olmanız ve hamle süresi kısıtlamasının olmaması size meşguliyetlerinizin arasında hamle yapabilme olanağı sunuyor. İşe ara verdiğinizde ya da öğrenciyseniz ders aralarında hamlenizi yapabilirsiniz. Bu oyunu oynamak için sürekli telefon başında beklemenize gerek yok.

Word Challenge Online çoklu dil seçeneği, rakiplerinizle sohbet edebilme olanağı ve göz dolduran grafikleriyle bizce şimdiden çok başarılı olacağının sinyallerini veriyor. İlk versiyonda çokça özellik sunulması iddialı bir proje olduğunun da en büyük göstergesi..

Kısaca artık oyun oynarken işinizi yapabilecek ve telefona bağlı kalmak zorunda olmayacaksınız. Bunun yanında hem eğleneceğiniz hem de zeka egzersizi yapacağınız bu kelime oyununu oynarken; arkadaşlarınızla rakip olacak yada oyun içinde bulduğunuz rakiplerinizle kelime arkadaşlığı edeceksiniz.

Bu %100 yerli kelime oyununu mutlaka indirin.

IOS cihazlar için download linki: http://apple.co/2csLf91

Android cihazlar için download linki: http://bit.ly/2c2Rkah

Oyunun web sitesi: http://wordchallenge.online

Yayınlayan

Orhangazi.net

Dünya'nın en büyük Orhangazi sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir