Orhangazi Haber, Kent ve Firma Rehberi | Orhangazi.net

Namsal Gıda Sanayi

ADRES
Gemiç Köyü Ova Ortası Mevkii Orhangazi / BURSA 16800
FAKS
(0224) 587 78 25
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Namsal Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Orhangazi Şubesi

Namsal Gıda 1970 yılında Top-kapı Soğuk Hava Tesisleri A.Ş. olarak kurulmuş olup iç pazara verdiği hizmetlerle kısa sürede lider konuma gelmiştir.
2001 yılında donmuş sebze ve meyve sektörüne bir üretici olarak hizmet vermek amacıyla Bursa’nın Orhangazi ilçesindeki fabrikamızı alarak donmuş sebze ve meyve üretim ve ihracatına başlamıştır.

İç pazardaki güçlü egemenliğini 2001 yılından beri yaptığı yeni yatırımlar, sunduğu hizmet ve kalite, müşterilerinin memnuniyet ve desteği ile dış pazarlara da taşımayı başarmış, bugün, hem dondurulmuş gıda üreticisi, hem dondurulmuş gıda ihracatçısı, hem de iç pazarın en kuvvetli tedarikçisi konumuna gelmiştir.
2005 yılında, , organizasyon yapısı, tesisi, ticari ve kurumsal kimliğini geliştirerek, yeniden yapılanan NAMSAL, sahip olduğu yurtiçi ve yurtdışı pazar payları ile satış hedeflerini yükseltmiş, bu hedeflere göre de, yeni bir misyon üstlenmiştir.

Gıda Sektöründe 36 yılı geride bırakan NAMSAL bugün 50.000 m² alan üzerine 10.000 m² kurulu modern tesislerinde, dondurulmuş gıda sektörünün önemli bir üreticisi ve ihracatçısı olarak “üründe kalite, hizmette kalite” anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Dondurulmuş meyve ve sebze üretim kapasitesi günlük olarak 100 tona ulaşan, yılda 20.000 ton üretim ve ihracat, 35.000 m³’lük dondurulmuş ürün saklama  kapasitesine sahip olan NAMSAL, yeni yatırım planları üzerindeki çalışmalarına da hızla devam etmektedir

NAMSAL Gıda’da ürettiğimiz dondurulmuş ürünlerimizi;
reçel, marmelat, hazır yemek, yoğurt, pasta, çorba, sos, pizza ürünlerinde katkı maddesi olarak endüstriyel ve perakende ambalajları ile sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin kendi ambalajlarında da 454 gr, 500 gr, 1 kg, 2.500 gr’lık poşetli paketlemeleri yapacak son teknoloji paketleme makinelerimizde makine parkurumuz da bulunmakta, private label olarak paketlenmektedir.

NAMSAL, yurtdışında ve yurtiçinde yapılan gıda ihtisas fuarlarına katılarak  sektördeki en son gelişmeleri yakından izlemekte; hem pazar, hem de müşteri ihtiyaçlarını güncel olarak takip etmekte ve tüm çalışmalarını müşteri odaklılık prensibine göre sürdürmektedir.

NAMSAL; Kalite Yönetim Sistemini TSE EN ISO 9001:2000, OU Cosher, HACCP ve BRC sertifikaları ile belgelendirmiştir.

IQF (Individual Quick Freezing) sebze ve meyveler, Avrupa Birliği kararnamelerine ve kalite normlarına uygun olarak üretilmektedir.

Dondurulmuş ürünlerin tamamı gıda değerlerini en üst düzeyde koruyacak şekilde üretilip paketlenmektedir. Hammadde, kullanılan su ve bitmiş ürünün, tüm fiziksel ve mikrobiyolojik analizleri işletme laboratuarlarında, pestisit kalıntı analizleri ise yurt içinde ve yurtdışındaki resmi akredite laboratuarlarda yapılmaktadır.

Tesisimiz, her tür ürün hattının kurulabilmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiş, sebze ve meyvelerin üretimleri için gereksinim duyulan tüm makine ve ekipmana sahiptir.

Yetkili Kişi : Ömer Faruk Kuşçulu

Namsal Gıda Sanayi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ