08.07.2020 - Orhangazi Kent Rehberi
Orhangazi Kent Rehberi | Orhangazi.net

Nogay Zeytincilik

ADRES
İznik yolu üzeri 2.km ORZİM Orhangazi Zeytin İşleme Merkezi C Blok No :5-6 16800
FAKS
(0224) 573 78 37
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Nogay Zeytincilik, Gıda, İnşaat, Emlak, Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yetkili Kişi : Levent Küçük

Nogay Zeytincilik Kuruluş
Nogay Zeytincilik 1989 yılında Mithat Nogay Zeytinleri olarak Bursa – Orhangazi ilçesinin Yeniköy beldesinde faaliyetine başlamıştır. 2008 yılının sonlarına doğru Nogay Zeytincilik Gıda İnşaat Ltd. Şti. kurulmuş ve Orhangazi zeytin işleme merkezinde 3500 m2’lik alanda üretimine devam etmektedir.

Nogay Zeytincilik Gıda Güvenliği Politikası
Her türlü sofralık zeytin üretimi sürecinde görülen tehlikeleri kabul edilebilir düzeye indirmek için, gıda mevzuatı ve hijyen kurallarını eksiksiz yerine getirmek ve hammaddeden tüketiciye ulaşana kadar güvenilir gıda üretimi yapmak gıda güvenliği politikamızdır.

Kalite Politikamız
Sektörümüzde lider kuruluş olmak için; çalışan personelini kesintisiz eğitimlerle desteklemek, teknolojiyi yakından takip ederek yasal ve diğer değişikliklere uymak, sürekli iyileşmeyi kendine ilke edinen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalitesi ve ilkeleriyle adından söz ettiren bir kuruluş olmak kalite politikamızdır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

 1. Cem zafer dedi ki:

  Merhaba Levent bey Giresun’dan yazıyorum size.. Ramis Karadeniz vasıtasıyla yağ alıyordum Nogay marka.. şu an fiyat nedir bu tarafa nasıl sevk edersiniz
  Cem zafer alparslan
  0 5414574534

  1. Orhangazi.net dedi ki:

   Cem Bey, bu site Orhangazi tanıtım sitesidir. Nogay Zeytincilik’e kendi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakat marka fark etmez yerel güvenilir, Orhangazi Gemlik yöresinde geleneksel yöntemlerle üretilen zeytin ve zeytinyağı ihtiyacınız var ise memnuniyetle size yardımcı olabilir.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ